Privatumo politika

Šioje www.mimos.lt privatumo politikoje aprašoma, kokią informaciją renkame ir kaip ją naudojame. Mūsų kontaktai nurodyti šiame puslapyje. Svetainėje įdiegtas SSL sertifikatas, todėl jūsų duomenys yra saugūs.

1. KOKIĄ INFORMACIJĄ MES RENKAME?

Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:

  • informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių);
  • informaciją, kurią Jūs suteikiate mums tikslu prenumeruoti mūsų interneto svetainės paslaugas, pranešimus el. paštu ir/arba naujienlaiškius;
  • bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.
2. SLAPUKAI

Slapuką sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart kai naršyklė paprašo puslapio iš tos tarnybinės stoties. Tai leidžia tai tinklo tarnybinei stočiai identifikuoti ir sekti interneto naršyklę. Mes naudojame Google Analytics naudojimuisi šia interneto svetaine analizuoti. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Generuojama su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi šia interneto svetaine. Šią informaciją laikys Google. Google privatumo politika prieinama čia: http://www.google.com/privacypolicy.html

3. JŪSŲ ASMENINIŲ DUOMENŲ NAUDOJIMAS GOOGLE ANALYTICS TIKSLAIS:

Asmeniniai duomenys, pateikti šioje interneto svetainėje, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šios interneto svetainės dalyse. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:
• Interneto svetainei administruoti;
• Jūsų naršymo patirčiai gerinti;
• turint Jūsų sutikimą siųsti Jums el. paštu mūsų naujienlaiškį, kuris, mūsų manymu, gali būti Jums įdomus (Jūs galite bet kada informuoti mus, jeigu nebenorite, kad naujienlaiškis būtų Jums siunčiamas).

4. JŪSŲ DUOMENŲ NAUDOJIMAS PREKIŲ APMOKĖJIMO – PRISTATYMO TIKSLAIS:

Apmokėjimo metu mes prašome pateikti Jūsų šiuos duomenis:
• Vardą, pavardę;
• Pristatymo adresą;
• Telefoną;
• El. paštą.
Šie duomenys renkami ir perduodami trečiosioms šalims – pristatymo paslaugų teikėjams (Omniva, LpExpress, Lietuvos paštas).
Apmokėjimui naudojami saugūs ir patikimi paslaugų teikėjai – PayPal ir Paysera.

Po prekių gavimo, galime jums po keletos savaičių atsiųsti el. laišką su prašymu įvertinti prekę ir palikti atsiliepimą.

5. POLITIKOS PAKEITIMAI

Mes galime retkarčiais atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują versiją savo interneto svetainėje. Kartkartėmis Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog esate patenkintas bet kokiais pasikeitimais.

6. TREČIŲJŲ ŠALIŲ INTERNETO SVETAINĖS

Šioje interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.